
Purol zalf 30 ml
€ 5,75
Excl. BTW: € 4,75
- Model: 39142
- EAN: 8717524072353
Products Sold: 16
Product Views: 5478
Al vele jaren de vertrouwde zalf met een verzachtende en beschermende werking. Maakt de huid en ook de lippen zacht en soepel. Voor de droge, schrale huid en voor ruwe plekjes en kloofjes. Ook te gebruiken bij kleine wondjes en schrammen. Wond wassen, daarna Purol erop. Zonodig een pleister of verband aanbrengen. Geschikt voor jong en oud, ook voor baby´s.
Betadine Oplossing is geschikt voor het uitspoelen en desinfecteren van kleine en ondiepe snij- of prikwonden. Het is de meest verkochte Betadine vari..
€ 7,58
Excl. BTW:€ 6,95De enige echte vochtinbrenger voor elk huidtype in elk seizoen. Zowel voor kinderen als voor volwassenen. NIVEA Creme geeft de huid alles wat ze nodig..
€ 6,32
Excl. BTW:€ 5,22Uw handen kunnen veel te lijden hebben wanneer u ze vaak wast en desinfecteert. Met PH5 handcrème kunt u uw handen terugvetten. Daardoor blijven ze in..
€ 6,78
Excl. BTW:€ 5,60